ПОСЛУГИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Ви можете обрати індивідуальну або групову форму вивчення іноземної мови для Вашої дитини.
Перед початком навчання наші викладачі проводять безкоштовне тестування для визначення рівня знань.

Заняття в групах
Групи формуються відповідно до віку та рівня знань, що забезпечує максимальну ефективність вивчення іноземної мови. Набір в групи проходить постійно.
Максимальна кількість дітей в групі – 8 чоловік, що дозволяє максимально продуктивно використовувати час занять і сприяє ефективному вивченню іноземної мови. Таким чином, у викладача є можливість приділити увагу кожній дитині, врахувати всі особливості при вивченні іноземної мови.

Безперечно, однією з головних переваг вивчення іноземної мови в групі є те, що завдяки різноманітним комунікативним методикам діти багато спілкуються, вчаться реагувати спонтанно, ситуативно. В групі присутня здорова конкуренція, що мотивує кожну дитину працювати краще, бути більш активним.
Заняття проходять 3 рази на тиждень і тривають 60 хвилин.

Перше заняття в групі є пробним і не оплачується.
Пробне заняття – це можливість зустрітись з викладачем та ознайомитись з програмою, а також зрозуміти наскільки комфортно дитина почувається в групі. Після пробного заняття Ви приймаєте рішення щодо вивчення іноземної мови на наших курсах.
Наша програма з навчання іноземній мові полягає у комплексному і ґрунтовному підході — під час занять діти оволодівають усіма аспектами мови, а саме: лексикою, граматикою, аудіюванням, письмом та усним мовленням. В програмі навчання використовуються різні розвиваючі та комунікативні методики, які включають парні, групові та командні роботи, що сприяють спілкуванню дітей між собою та стимулюють запам’ятовування нових слів.

На заняттях використовується література видавництва Oxford University Press.
Наші викладачі — справжні професіонали, які мають вищу лінгвістичну освіту.
Заняття проходять цікаво та продуктивно, один вид діяльності швидко змінюється іншим, що дозволяє інтенсивно засвоювати інформацію. Ми пропонуємо доброзичливе ставлення і здатність чути кожну дитину, а також зароджуємо інтерес дитини до вивчення іноземної мови.


Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття – це унікальна можливість вивчити мову швидше, при цьому вся увага під час занять приділяється лише Вашій дитині і враховуються лише потреби Вашої дитини, а не всієї групи. В даному випадку Ви самі визначаєте інтенсивність курсу, напрямок занять, а також обираєте індивідуальний та гнучкий графік.
Контакти за всіма питаннями:

E-mail: speakbezkordoniv@gmail.com
Телефони: +(38) 068 14 068 13 або +(38) 066 36 203 90

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda