ПОСЛУГИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ
Ви можете обрати індивідуальну або групову форму вивчення іноземної мови.
Перед початком навчання наші викладачі проводять безкоштовне тестування для визначення рівня знань.

Заняття в групах
Групи формуються відповідно до рівня знань і часу занять.
Однаковий рівень знань студентів у групі забезпечує максимальну результативність вивчення іноземної мови.
Час навчання можна вибирати згідно з робочим графіком – у нас працюють ранкові та вечірні групи, а також групи вихідного дня. Набір в групи проходить постійно.

Максимальна кількість студентів в групі – 8 чоловік, що дозволяє максимально продуктивно використовувати час занять і сприяє ефективному вивченню іноземної мови, а саме, засвоїти фонетичний, граматичний та лексичний матеріал швидко та якісно.
Заняття проходять 2 рази на тиждень і тривають 60
хвилин.
Перше заняття в групі є пробним і не оплачується.
Пробне заняття – це можливість зустрітись з викладачем, відчути атмосферу навчального процесу, а також ознайомитись з програмою навчання, методикою і навчальними матеріалами. Після пробного заняття Ви приймаєте рішення щодо вивчення іноземної мови на наших курсах.

Ми навчаємо всім рівням: від початкового до найвищого.
Також можна опанувати Business English (англійська для бухгалтерів, маркетологів і т.д.).
На заняттях використовується література видавництва Oxford University Press.
Наші викладачі — справжні професіонали, які мають вищу лінгвістичну освіту.
Вони вміють створювати таку атмосферу, щоб Ви відчували себе легко і невимушено на заняттях. Завдяки цьому у нас панує приємна атмосфера, яка сприяє ефективному вивченню іноземної мови. Заняття проходять цікаво та продуктивно.
Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття – це чудовий варіант, якщо з тих чи інших причин заняття в групі за розкладом Вам не підходять. Це – ідеальний вихід для тих, хто бажає удосконалити свої знання з іноземної мови або кому потрібно швидко отримати певний рівень знань чи поглибити знання з іноземної мови у тій чи іншій сфері.
Основна перевага індивідуальних занять – це індивідуальний підхід, адже вся увага під час занять приділяється лише Вам і враховуються лише Ваші потреби, а не всієї групи. Це найбільш ефективний спосіб вдосконалення іноземної мови, оскільки кожен аспект уроку спрямований лише на Вас.

Дана форма занять є зручною для людей, які з тих чи інших причин не мають можливості підлаштуватись під розклад групи, а потребують гнучкого графіку. В даному випадку Ви самі обираєте індивідуальний та гнучкий графік.
Контакти за всіма питаннями:

E-mail: speakbezkordoniv@gmail.com
Телефони: +(38) 068 14 068 13 або +(38) 066 36 203 90

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda