МІЖНАРОДНІ ІСПИТИ

В даному розділі представлені найбільш відомі і поширені міжнародні іспити з англійської мови.

Міжнародні іспити
Наявність сертифікатів про складання подібних іспитів є необхідною умовою при вступі в різні навчальні заклади за кордоном, зокрема, в англомовних країнах. Крім того, наявність таких сертифікатів дає їх власникові більше можливостей отримати роботу в міжнародній компанії і є переконливим доказом знання іноземної мови на певному рівні.

Підготовка до здачі міжнародних іспитів – це індивідуальні заняття з репетитором. Складність іспитів виключає самостійну підготовку або заняття в групі. Час занять обираєте Ви самі, але важливою умовою успішної здачі екзамену є системність та стабільність графіку занять. Підготовка до здачі міжнародних іспитів включає підготовку з 4 аспектів мови: читання, письма, розмовної мови та аудіювання.

Основними міжнародними іспитами зі знання англійської мови є: IELTS, TOEFL, FCE, KET, CAE, CPE.
IELTS
International English Language Testing System – один з основних міжнародних іспитів з англійської мови. Це міжнародна система тестування з англійської мови для тих, хто збирається імігрувати, навчатися чи проходити практику в англо-мовних країнах і дозволяє оцінити рівень володіння англійською мовою у людей, для яких англійська не є рідною. Сертифікат про здачу даного іспита приймається більш, ніж в 120 країнах світу.

Є дві категорії тесту: Academic та General Training.

Academic – для тих, хто прагне вступати до університетів Австралії, Великобританії, Канади, США, Нової Зеландії, а також для фахівців, які хочуть працювати в англомовній країні.

General Training – для тих, хто планує імігрувати.

Тестування проходить у чотири етапи: Listening, Speaking, Reading, Writing. Тривалість 2 г. 45 хвилин.

IELTS оцінюється за дев'ятибальною шкалою (від 1 до 9).
Престижні університети зазвичай вимагають, щоб результат був не нижче 6 балів. Сертифікат дійсний протягом 2 років.
TOEFL
Test of English as a Foreign Language – це міжнародний іспит з англійської мови, який складають люди, для яких англійська мова є іноземною. Основне завдання TOEFL - оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною мовою. Сертифікат про здачу даного іспита є обов'язковим для тих, хто планує навчатися в університетах США, Канади та інших країнах. Також здавати TOEFL необхідно для участі в міжнародних програмах стажування.

Є декілька варіантів екзамена:
  • паперовий варіант (PBT - paper-based test);
  • комп’ютерний варіант (CBT - computer-based test);
  • інтернет-варіант (IBT – internet-based test).
Іспит складається із 4-х частин: Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension та Test of Written English.

Для того, щоб отримати оцінку, необхідно виконати по одному завданню з кожного з вищезазначених розділів. По закінченню теста підраховуються бали по кожному розділу – від 0 до 30. Максимальний бал – 120. Сертифікат дійсний протягом 2 років.
FCE
FirstCertificateinEnglish – міжнародний іспит з англійської мови, сертифікат якого є доказом знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate . Даний іспит проводиться Cambridge ASOL, що є відділенням всесвітньо відомого Кембриджського університету.

Тест FCE складається з 5 етапів: Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking.

Кожен з п'яти етапівоцінюється в 40 балів. Загальна оцінка є сумарним балом всіх 5 етапів тесту. Максимальний бал – 200. Існує три позитивні оцінки: A, B і C. Кандидати, які отримали одну з них, отримують сертифікат. Сертифікат FCE безтерміновий.
KET
Key English Test є іспитом, який оцінює знання англійської мови на початковому рівні. Він є першим в групі тестів GeneralEnglish. Даний тест є доказом того, що Ви володієте англійською мовою на рівні Pre-Intermediate. Тест був розроблений спеціальним департаментом Кембріджського університету EnglishforSpeakersofOtherLanguages (ESOL).

KET є по-справжньому міжнародним документом, який визнається в усьому світі в бізнесі і навчанні.Незважаючи на те, що KET є іспитом початкового рівня, він відкриває дорогу до іспитів більш високого рівня, таким, як PreliminaryEnglishTest (PET) і FirstCertificateinEnglish (FCE).

KET складається з трьох етапів: Reading and Writing, Listening, Speaking.

Етап ReadingandWriting складає 50% остаточної оцінки, а етапи Listening і Speaking – по 25%. Є дві позитивні відмітки – Залік та Залік з Відзнакою.

Сертифікати видаються тим, хто отримав відмітку Залік. Сертифікат KET безтерміновий.
CAE
Certificate in Advanced English – це іспит з англійської мови просунутого рівня, який дозволяє детально і глибоко оцінити знання англійської мови на високому рівні. Він офіційно визнаний навчальними закладами, роботодавцями та урядами по всьому світу.

Результати САЕ приймаються як вступний іспит до університетів Великобританії та інших країн. Даний тест розроблений і проводиться Cambridge ESOL – підрозділом Кембриджського університету, який влаштовує різні міжнародні іспити з англійської мови.

Даний іспит має п'ять етапів: Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking. Кожен з п’яти етапів має 20% від загальної оцінки. Оцінки А, В, С є доказом того, що Ви склали даний іспит. Сертифікат надається тим кандидатам, які отримують одну з цих оцінок.

Як і всі інші міжнародні іспити, сертифікат CAE безтерміновий.
CPE
Сertificate of Proficiency in English є іспитом самого високого рівня. Він орієнтований на тих, хто використовує англійську у своїй професійній діяльності або в навчанні. Даний тест був розроблений для кандидатів з високим рівнем володіння англійською мовою.

CPE проводиться Cambridge ASOL, який є відділенням всесвітньо відомого Кембриджського університету. Отримання сертифікату СРЕ є доказом відмінного володіння англійською мовою. CPE є міжнародним документом, який визнається в усьому світі в бізнесі і навчанні.

Структура даного іспиту складається з 5 частин: Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking. Кожна частина оцінюється окремо в 20 % від загальної оцінки. Позитивна оцінка – не нижче 60%. Сертифікат CAE безтерміновий.

Вартість заняття з підготовки до іспита – 500 грн./60 хвилин.

Контакти за всіма питаннями:

E-mail: speakbezkordoniv@gmail.com
Телефони: +(38) 068 14 068 13 або +(38) 066 36 203 90

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda